ULDIS KĀKULIS

Personīgā informācija

  • E-pasts uldisbsuns@gmail.com
Social:

Biogrāfija

Katra dziesma, kuru spēlē vai dzied ir dzīve. To dziedot piedzimst, dzīvo dziesmu un ar to reizē arī nomirst. Tikai tad ir vērts dziedāt, ja dziesmu dzīvo.

Tādu ceļamaizi man dzīvē līdzi iedeva mans Draugs, manas dvēdeles Brālis , ”bračka” Indulis Vanags….

Un dzīvojot Dziesmu es ieguvu Latvijas elpu. Ieguvu un sajutu, To, Latvijas un mūsu mūžsenās tautas vienotās asinsrites esību. Tā, ka esi nesaraujams veselums ar Latviju , tās kalniem, ezeriem, upēm, jūru, mežiem, pašu sīkāko zāles stiebru, velēnu, melnzemes piku un pašu smalkāko Latvijas smilšu graudiņu. Just to visu dzīvu pulsējam un pulsēt vienoti ar to visu..   Tā, ka pirmoreiz to apjēdzot noreiba galva…..

Esmu latvietis! Un esmu ļoti laimīgs un lepns par to, ka esmu Latvietis… Ka esmu piederīgs šim mūžīgajam laika ritam, ar kuru aiziet veļos un atgriežās savā tautā… Ar Sauli tumsā aizrimt un gaismā atgriezties!

Tas ir tas viss, ko vēlos atdot visiem un dot tālāk. Latviešu tautai, tiem kas jūtas kā šī tauta un tiem kuri grib tādi būt… Kā dziesminieks, kā dziedātājs “ r/a Zvani “ , grupā “Symbolic”, ar visu ko esmu darījis, radījis un vēl darīšu un radīšu.

Ja tam ir nozīme, esmu “ Vislatvijas Dziesminieku Saieta “ radītājs un viens no organizatoriem. Un viens no “VISLATVIJAS DZIESMINIEKU UN TAUTAS SAIETA FONDA”  dibinātājiem….  Un cik es sevi atceros – vienmēr esmu tomēr gribējis dziedāt…

Saules mūžu Latvijai un latviešu tautai!

Lai Laima mūs vada un lai Pērkons mūs sargā !

Lai Top ! (Kaladu)

ESAM !

Galerija

x